Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 10 серпня 2018 14:43

Нові автобуси виїдуть на маршрути обласного центру вже найближчим часом

Нові автобуси комунального підприємства «Електротранс» вийдуть на свої маршрут вже 15-18 серпня поточного року.

Про це повідомили у прес-службі міськради обласного центру.

Також стали відомими маршрути, на яких працюватимуть нові автобуси середньої місткості, закуплені за кошти міського бюджету для КП «Електротранс». Відповідь на це питання дало підбиття підсумків конкурсу конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що відбувся вчора, 09 серпня

- Конкурс проводився по десяти міським маршрутам, - відзначив голова конкурсної комісії, заступник міського голови Олександр Мосін. - На жаль, на чотирьох об’єктах конкурсу перевізники не виявили бажання працювати. Це маршрути № 102 (Генерала Жадова-Телецентр), № 126-А (вулиця генерала Кульчицького - Центральний ринок), № 7 (Салганні Піски-Лісопаркова) та № 45 (селище Гірниче-Лісопаркова).

Відповідно до результатів конкурсу, два автобуси середнього класу комунального підприємства "Електротранс" обслуговуватимуть маршрути № 46 (селище Гірниче - Новомиколаївка), три транспортних засоби працюватимуть на маршруті № 111-А (Стара Балашівка - Озерна Балка) і ще два перевозитимуть пасажирів від Катранівки до Лелеківки за маршрутом № 130-А.

З інших учасників конкурсу приватне підприємство «Олікс» вибороло право обслуговувати маршрути №15 (вулиця Космонавта Попова - Новомиколаївка), №27 (вулиця Пацаєва - вулиця Кропивницького), № 44 (селище Гірниче - вулиця Генерала Жадова - селище Гірниче). КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.» перемогло на маршрутах № 55 (Лісопаркова - проспект Інженерів) та 116-А (Никанорівка - Райцентр), а ПП «Паритет-Сервіс» працюватиме на маршрутах № 77 (вулиця Космонавта Попова - м'ясокомбінат «Ятрань»), № 104 (м'ясокомбінат «Ятрань» - Новоолексіївка), № 112 (вулиця Космонавта Попова - Новомиколаївка) та № 113 (101-й мікрорайон - вулиця Єгорова).

За інформацією начальника управління розвитку транспорту та зв’язку Олександра Вергуна, нові договори з переможцями конкурсу будуть укладені з перевізниками на 5 років. На маршрутах, де переможців не було виявлено, конкурсні процедури будуть організовані знову. 

Прочитано: 230 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C