Поиск

Повідомлення

Середа, 05 вересня 2018 14:33

У Світловодську 10 закладів освіти можуть припинити свою роботу

10 закладів освіти Світловодська можуть припинити свою роботу, якщо міська влада не почне виконувати власних обіцянок щодо забезпечення належної пожежної безпеки.

У такому разі представники ДСНС підуть з позовними заявами до суду, повідомив на апаратній нараді перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, оскільки експлуатацію приміщень названих десяти закладів у новому навчальному році (із 26 наявних у місті) фахівці ДСНС не дозволили.

На даному етапі відповідальність за їх функціонування взяла на себе міська влада, з посиланням на те, що виконання робіт відбувається за календарним планом на 2018 рік. Однак, якщо цей план не почне реалізовуватись, а на сесії міської ради у кінці місяця не буде прийнято належних рішення, рятувальники мають твердий намір звернутися до суду.

Щодо ситуації зі станом пожежної безпеки у загальноосвітніх навчальних закладів загалом в області, то переважна більшість територій проблем не мають. Разом з тим, за словами Сергія Коваленка, слід завершити роботи у Вільшанському, Гайворонському, Компаніївському, Новгородківському, Олександрівському, Кіровоградському районах, містах Олександрії, Кропивницькому, Світловодську. Найгірша ситуація у Світловодську.

Прочитано: 236 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C