Поиск

Повідомлення

Четвер, 13 вересня 2018 10:13

Проміжні результати оф-лайн голосування за проекти конкурсу «Громадський бюджет-2019» (ФОТО)

В обласному центрі у міській раді провели проміжний підрахунок голосів, відданих за проекти в рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2019».

Про це йдеться на сайті міськради.

У вівторок, 11 вересня, члени координаційної ради з питань громадського бюджету за участі авторів проекту полічили паперові бюлетені, якими голосували містяни за народні ініціативи і визначили проміжний рейтинг громадських ідей. Рахували окремо по кожній категорії: «МАЛІ», «ВЕЛИКІ» та «СОЦІАЛЬНІ».

У категорії «ВЕЛИКІ» лідерство утримує проект «Інноваційна дитяча медицина», який підтримали 669 мешканців міста, наступним за кількістю отриманих голосів є проект «Алея Авіаторів» із 182 голосами, далі «Спортивне містечко «NEW LIFE» - 132 голоси.

В категорії «СОЦІАЛЬНІ» на першому місці проект «Спортивний комплекс для дітей з інвалідністю «Надія» з підтримкою в 707 голоси та проект «Благоустрій дитячих майданчиків у ДНЗ при КЗ «НВО» Спеціалізована ЗОШ № 1 –ДНЗ», за який проголосували 314 мешканці обласного центру.

В категорії «МАЛІ» лідирує проект «Вік живи вік учись» - 230 голосів. Проект «Студія «Вікно можливостей» навчання комп'ютерним технологіям молоді з інвалідністю для адаптації в інформаційному просторі» - 130 голосів та «Ігровий комплекс «Дитяча мрія» - 172 голоси.

З результатами оф-лайн голосування по кожному проекту можна ознайомитися за посиланням. Поточний рейтинг он-лайн голосування можна відслідковувати за посиланням.

Голосування розпочалося з 3 вересня і триватиме до 14 вересня. Участь у голосуванні вже взяли близько 1600 осіб.

Громадський бюджет

Громадський бюджет

Громадський бюджет

Прочитано: 151 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C