Поиск

Понеділок, 17 вересня 2018 08:58

«До пошуків Діани Хріненко буде залучено додаткові сили з інших областей», - Аброськін

"До пошуків Діани Хріненко буде залучено додаткові сили з інших областей", - перший заступник Голови Нацполіції України В᾿ячеслав Аброськін.

Як повідомили у СК поліції Кіровоградської області, на цьому наголосив перший заступник Голови Нацполіції України під час зустрічі з мамою Діани Хріненко після наради з працівниками поліції Кіровоградщини, що відбулась у Суботцях.

В᾿ячеслав Аброськін ще раз поспілкувався з жінкою та більш детально розповів про заходи з пошуку її доньки та обсяг роботи, яка проводиться. 

Зокрема, повідомив, що поліцейські обійшли 1142 будинків, загалом опитали 2950 громадян, відпрацювали осіб без постійного місця проживання та раніше судимих. 

Також встановлено всіх громадян, які були присутні у розважальному закладі, де у вечір зникнення востаннє бачили Діану, встановили всіх водіїв таксі, які працювали у вечір із 24 на 25 серпня, а також 1000 осіб, які проїжджали повз населений пункт або перебували у той час у Суботцях. 

«Загалом більше 1500 поліцейських за 20 днів роботи було задіяно до відпрацювання території населеного пункту. Слідчі призначили близько 40 експертиз. Нині пошукові та оперативні заходи не припиняються.

Сьогодні ми продовжили відпрацювання місцевості, будемо залучати до цієї роботи додаткові сили, у тому числі з інших областей України», - зазначив В’ячеслав Аброськін. 

 

Нагадаємо: поліція перевіряє причетність двох осіб до скоєння злочину, а односельці Діани Хріненко перекривали трасу міжнародного значення.

Прочитано: 1323 разів

Медіа

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова