Поиск

Середа, 15 березня 2017 17:26

Потяг Єднання України прибув до Кіровограда (ФОТО)

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко зустрівся з учасниками всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

У зустрічі також взяли участь лідери молодіжних громадських організацій області та представники засобів масової інформації, повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

У акції, що була започаткована у рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності, активну участь беруть волонтери, митці, представники молодіжних організацій та громадські діячі. Відвідуючи міста України, вони дають численні концерти, читають лекції та проводять різноманітні творчі майстер-класи.

Один із координаторів всеукраїнської акції Потяг Єднання України, голова Всеукраїнської організації «Коломедiа» та отаман «Труханiвської Сiчi» Микола Бондар зазначив, що до акції може долучитися кожен, хто дійсно прагне зробити свій внесок у справу об’єднання України. Ознайомитися з умовами акції та зареєструватися для участі у ній можна на сторінці в Фейсбуці «Волонтерський агітпотяг «Труханівська Січ».

– З кожним днем бажаючих приєднатися до акції стає більше. На шляху слідування Потягу Єднання до нас долучаються нові учасники, зокрема, в Умані до нас приєдналися п’ять волонтерів. Очікується, що у Кропивницькому до акції теж долучаться нові учасники, – відзначив організатор акції.

Вітаючи на Кіровоградщині учасників акції, Сергій Коваленко наголосив на важливості проведення подібних заходів, що мають патріотичне спрямування, виховують у громадян почуття національної гідності.

Посадовець також відзначив, що в області багато робиться для патріотичного виховання підростаючого покоління, зокрема, за ініціативи голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка започаткований і діє проект «Захисник Кіровоградщини». Завдяки проекту, старшокласники з усіх куточків області за підтримки військовиків, учасників антитерористичної операції проходять військовий вишкіл та отримують відповідну профорієнтаційну підготовку, що може їм знадобитися для майбутньої служби у Збройних силах України.

Велика увага, за словами Сергія Коваленка, приділяється підтримці спорту і здорового пособу життя серед підростаючого покоління, розвитку молодіжного парламентаризму, участі молоді у різноманітних освітніх і культурних проектах.

Також перший заступник голови облдержадміністрації відповів на численні запитання учасників акції і розповів їм про розвиток студентського самоврядування та волонтерського руху на Кіровоградщині, про підтримку в області переселенців із зони АТО.

Отаман «Труханiвської Сiчі» також поділився найближчими планами, повідомивши, що на квітень цього року запланована наступна поїздка – «Культурний потяг», а влітку Україною вирушить ще один Потяг Єднання.

Нагадаємо, що п’ятий за рахунком Потяг Єднання України вирушив у подорож містами України 9 березня, і за цей час її учасники побували у Києві, Житомирі, Білій Церкві та Умані.

Після Кропивницького учасники акції вирушать до Полтави, і до 23 березня відвідають міста Харків, Суми, Глухів, Чернігів та Чорнобиль.

Прочитано: 293 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова