Поиск

Повідомлення

Четвер, 01 листопада 2018 09:07

У міській раді вдруге стартує конкурс «Посадовець року»

У міській раді обласного центру вдруге стартує конкурс «Посадовець року».

Як повідомили у відділі кадрової роботи міської ради, професійний конкурс проводиться з метою підвищення професіоналізму посадових осіб, розвитку їх творчої активності, ініціативи, сприяння розвитку прозорості й вдосконалення процесу організації роботи, ефективності діяльності та узагальнення досвіду кращих працівників органів місцевого самоврядування.

Відповідно до Положення, у конкурсі можуть брати участь посадові особи місцевого самоврядування обласного центру.

Для реалізації свого бажання спробувати власні сили, посадовцям необхідно до 03 листопада поточного року заповнити Анкету учасника із зазначенням професійного креда та додаванням відеовізитівки, де коротко розповісти про себе, свої уподобання, хоббі тощо.

Конкурс проходитиме у 3 тури за двома номінаціями: «Керівник року 2018” та “Спеціаліст року 2018”. У першому, що відбудеться 8 листопада, учасники презентуватимуть свою професійну діяльність. Другий тур, запланований на 14 листопада,  включатиме в себе перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, щодо служби в органах місцевого самоврядування, практикум зі складання ділового документа та ситуаційне завдання.

А вже від 15 по 30 листопада триватиме третій тур конкурсу,  в якому переможця визначить  онлайн голосування в кожній номінації на офіційному веб-сайті міської ради.

Переможців конкурсу  нагородять дипломом та грошовою винагородою під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування.

Прочитано: 90 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C