Поиск

Повідомлення

Четвер, 01 листопада 2018 17:28

Кузьменко та Райкович поїхали до Кореї Кіровоградщину презентувати

Голова ОДА Сергій Кузьменко та мер обласного центру Андрій Райкович поїхали до Південної Кореї презентувати наш край.

Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко на чолі делегації від Кіровоградщини перебуває із офіційним візитом у Республіці Корея. До складу делегації входять міський голова Андрій Райкович та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. Візит проходить на запрошення президента і генерального директора корейської енергетичної корпорації «KEPCO» та мерії міста Кванджу.

Сергій Кузьменко взяв участь у відкритті та роботі Міжнародної виставки"BIXPO 2018". Нинішнього року Корпорація «KEPCO» на виставці презентує нову енергетичну платформу на базі екологічно чистих енергосистем та технології 4-ї Промислової революції під гаслом "Перехід на нові джерела енергії та Цифрова Трансформація".

Цього року організатори додали ще кілька нових заходів - виставку "Перехід на нові джерела енергії, Цифрова Трансформація" і тематична виставка "Розумне місто". У центрі уваги цього разу є Саміт лідерів "Розумних міст" та Саміт лідерів в сфері енергетики у якому прийняли участь 100 лідерів із 20 країн світу, а також і з Кіровоградської області. Учасники Саміту провели дискусію на тему: "Нова галузь та створення робочих місць – перехресні презентації "Розумних міст".

У рамках участі у Міжнародній виставці "BIXPO 2018" голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко планує провести низку офіційних зустрічей з керівниками адміністративно-територіальних одиниць Республіки Корея, під час яких обговорити питання налагодження та розгортання взаємовигідної міжрегіональної співпраці в торговельно-економічній, науково-технічній, сільськогосподарській та енергетичній сферах, залучення інвестицій тощо.

Прочитано: 466 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C