Поиск

Вівторок, 11 грудня 2018 13:25

На Кіровоградщині СБУ презентувала виставу-реквієм (ФОТО)

8 грудня в Кіровоградській обласній філармонії Національна академія Служби безпеки України в рамках всеукраїнського благодійного туру презентувала у в обласному центрі виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта» про співробітників СБУ, котрі загинули внаслідок російської агресії. 

Про це повідомили у прес-групі УСБУ в Кіровоградській області.

Доброчинний захід відбувся за участі керівництва міста й області, представників УСБУ в Кіровоградській області, духовенства, військових, молоді та громадськості напередодні третіх роковин загибелі полковника СБУ Андрія Кузьменка.

«Герої – не вмирають. Вони повертаються до нас у назвах вулиць, дивляться з пам’ятних стел, спостерігають згори, як ми продовжуємо їхню справу. І ми не маємо права забувати тих, хто віддав життя за нас із вами, за мир в Україні», – наголосив на відкритті заходу ректор Сергій Кудінов. Він зазначив, що наше місто – двадцять третє , де офіцери й курсанти вишу розповідають про долі загиблих бійців Служби.

У пам’ять про них Академія створила виставку картин «Невидима варта», виставу-реквієм «Війна без строку» та відеопроект «Пам’ятаємо», який налічує 15 фільмів. Під час заходу було представлено відеосюжет про відважного бійця ЦСО «А» Андрія Кузьменка, який загинув 10 грудня 2015 року в Києві під час затримання членів диверсійно-розвідувальної групи. Герой врятував життя семирічного хлопчика ціною власного.

Заступник Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко подякував колективу навчального закладу за проникливу виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта». «Сто дев’яносто три сини й одна донька наших земляків вже не повернуться у свої родини, але завдяки таким справам, як благодійний захід Академії СБУ, пам'ять про кожного воїна – назавжди в серцях українців», – зауважив він.

Після завершення вистави ректор НА СБУ Сергій Кудінов та заступник начальника Управління СБУ в Кіровоградській області Ігор Максименко вручили зібрані під час заходу кошти Тамарі Іващук – представнику Кіровоградського госпіталю ветеранів війни, де пройшли лікування близько півтори тисячі захисників нашої держави.

Прочитано: 330 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова