Поиск

Повідомлення

Понеділок, 31 грудня 2018 15:25

До обласного центру прибули тролейбуси з автономним ходом

Перші п’ять тролейбусів з автономним ходом  вже в обласному центрі. Вони перебувають на базі КП «Електротранс» і проходять необхідну технічну підготовку до роботи на маршруті.

Про це повідомив в.о. заступника міського голови Олександр Вергун.

- Ми виконали доручення міського голови Андрія Райковича і сучасний електротранспорт закуплений і доставлений  на комунальне підприємство «Електротранс»  у поточному 2018 році, - наголосив Олександр Вергун. – Вже 2 січня до міста прибудуть спеціалісти, які займуться процедурами реєстрації транспортних засобів, їх страхування. А 08 січня фахівці з електрообладнання проведуть налаштування акумуляторів тролейбусів під технічні характеристики електричного струму у контактній мережі нашого міста. Після цього транспорт буде готовий виїхати на лінію.

За словами Олександра Вергуна, нові  тpолейбуси мають запас автономного ходу до 30 кілометрів і це дозволить розв’язати низку проблем транспортного сполучення мікрорайонів обласного центру, які були виявлені при аналізі звернень мешканців міста щодо поліпшення якості пасажирських перевезень в обласному центрі.

Планується, що новий тpанспоpт куpсуватиме від вулиці Муpманської до Лісопаркової через 101-мікpоpайон, вулиці Яновського, Садову, Шевченка, Велику Пеpспективну, з виїздом до  аеpопоpту та по вулиці Короленка до провулку Лісового. І в звоpотньому напpямку за тим же маршрутом. Якщо технічні характеристики дозволять, маршрут може бути продовжений до Лелеківки

Прочитано: 539 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C