Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 11 січня 2019 11:00

У краєзнавчому музеї відкрили виставку до 80-річчя Кіровоградщини (ФОТО)

Вчора, 10 січня, у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки «Кіровоградщина - сторінки історії», присвяченої  80-річчю утворення Кіровоградської області.

Про це йдеться на сайті музею.

Виставка створена з фондових фотоматеріалів музею та світлин Ігоря Демчука, які висвітлюють знакові події в історії нашого краю.

Відкриваючи виставку, заступник директора Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Світлана Колесник наголосила, що дана виставка розпочинає цикл ювілейних заходів, які будуть проходити протягом 2019 року у краєзнавчому музеї. Зокрема, це зустрічі зі знаковими особистостями, які творили сучасну  історію  краю, форум музейних працівників області, ювілейні видання та інші цікаві заходи, які будуть відбуватися в рамках ювілейного року.

З вітальним словом до присутніх звернувся особливий гість – Віктор Кумпан,  заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, кавалер нагрудного знака «Василь Сухомлинський», багаторічний творчий партнер музею. Він розповів, що народився у Кіровограді, все життя працював у цьому місті на благо рідного краю. Розповів, що бачив багато різних країн, чудових міст, але йому наймиліший рідний край, рідна земля.

Завідувачка відділом історії Валентина Пархомчук у презентації  висвітлила  важливі етапи розвитку Кіровоградської області у різних сферах народного господарства, освіти та культури, починаючи з 10 січня 1939 року і до сьогодення. Також вона додала, що виставка експонуватиметься до кінця січня 2019 року і на ознайомлення з нею будуть запрошені всі бажаючі.

 

Прочитано: 115 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C