Поиск

Повідомлення

Четвер, 14 березня 2019 16:23

В ЕТІ імені Роберта Ельворті відкрили школу МВА

Магістрів бізнес-адміністрування (Master of Business Administration) відтепер готують і в нашому місті - Школа  МВА сьогодні запрацювала у Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті. Слухачі програми отримають  поглиблені знання в галузі управління й ділового адміністрування. 

Як повідомив перший проректор ЕТІ імені Роберта Ельворті Ігор Василенко, це всесвітньовідома програма, вона розрахована, в першу чергу, на діючих менеджерів середньої та вищої  управлінської ланки, тих, що вже досягли певних висот у своїй діяльності. Програма ЕТІ MBA дозволить її слухачам отримати якісні теоретичні знання управління бізнесом та набути специфічних практичних навичок управління підприємницькою діяльністю в умовах динамічного бізнес-середовища та інтенсивної конкуренції. 

За словами Василенка, вже сформована перша група слухачів програми  з 25 чоловік, до якої входять діючі керівники підприємств, підрозділів, напрямків провідних машинобудівних компаній «Гідросила ГРУП» та «Ельворті ГРУП», підприємств «КІЗ ЛЕЗО», «Украгроекспо» та ін. 

Присутній на заході генеральний директор ПрАТ «Гідросила ГРУП» Юрій Тітов зазначив: «Сьогодні у багатьох промислових компаній, і ми, на жаль, не виключення, існує проблема професійних кадрів. Це стосується не тільки  вузькоспрямованих спеціалістів, а і висококваліфікованих менеджерів, які володіють достатніми знаннями, щоб комплексно розвивати окремий напрям, проект, підприємство. До цього року ми направляли менеджерів середньої та вищої ланки наших підприємств на навчання до Міжнародного інституту менеджменту у Києві та Інституту Альфреда Нобеля у Дніпрі. У результаті навчання ми спостерігали у наших працівників значний ріст у професійному плані, тому вирішили збільшити кількість наших слухачів. Розраховуємо, що в результаті співпраці з ЕТІ імені Роберта Ельворті, адаптації навчальної програми до наших потреб та залучення до викладацького складу провідних науковців та  практиків, які мають досвід управлінської роботи у вітчизняних та міжнародних компаніях, ми отримаємо висококласних менеджерів».

 

Прочитано: 252 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C