Поиск

Повідомлення

Понеділок, 15 квітня 2019 11:46

В обласному центрі влаштують благодійний розпродаж книжок

В обласному центрі влаштують розпродаж книжок, щоб допомогти спецпризначенцям 3-го Окремого полку спецпризначення імені Святослава Хороброго, які проходять тривале і дуже дороге лікування. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила волонтерка Оксана Червоная.

Незважаючи на передвиборчу лихоманку і попри всі сварки між прихильниками обох кандидатів, ми з вами робимо свою справу. Для мене найбільша цінність нашої держави- люди. 

Для благодійного розпродажу на підтримку армії, який відбудеться на Площі Героїв Майдану 18 квітня, під час "Весняного книговиру", нам передали 250 книг з власної бібліотеки.

Я дуже сподіваюся і вірю в те, що всі книги, які люди передали нам для благодійного розпродажу, потраплять до нових домашніх бібліотек, а отримані кошти ми з вами передамо нашим військовим, Віталію та Костянтину, спецпризначенцям 3-го Окремого полку спецпризначення імені Святослава Хороброго, які проходять тривале і дуже дороге лікування. 

Запрошуємо всіх взяти участь у нашому благодійному розпродажі і чекаємо на вас 18 квітня на Площі Героїв Майдану, - йдеться у дописі.

Додаткова інформація за номером телефону 095-37-22-570.

Прочитано: 141 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C