Поиск

Повідомлення

Понеділок, 15 квітня 2019 13:09

На Кіровоградщині роботодавці потребують понад 140 водіїв

На Кіровоградщині водіям пропонують зарплату понад 10 тисяч гривень.

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає професійних водіїв. 

Роботодавці області потребують 142 працівників за професією «водій автотранспортних засобів». Їх готові взяти на роботу такі підприємства як КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги», ТОВ «ПФК», 18-а Державна пожежно-рятувальна частина УДС України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, ПРАТ «Кіровоградобленерго» та ін.

«Наразі в області існує значний попит на професійних водіїв. Роботодавці Кіровоградщини готові водіям платити за роботу від «мінімалки» до 10 тисяч гривень. Таку заробітну плату вони вказують під час подання вакансій», – розповіла начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості Наталія Борисова.

Наприклад, ПРАТ «Кіровоградська транспортна компанія» платитиме водієві 7 тисяч гривень на місяць, а ТОВ «Мирон Транс» запрошує водія з оплатою праці 10 000 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, стажем роботи та матеріальною відповідальністю за вантаж.

Актуальними є вакансії для водіїв практично у всіх районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Прочитано: 143 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C