Поиск

Повідомлення

Понеділок, 15 квітня 2019 15:32

Будівництво арки буде завершено в обов'язковому порядку, - Райкович

Будівництво «Арки» під залізничним шляхопроводом по вулиці Ельворті обов’язково буде завершене у поточному році.

Як повідомили у прес-службі міськради, у цьому запевнив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 15 квітня.

За його словами останнім часом в засобах масової інформації і соціальних мережах з’явилося багато чуток навколо щодо можливого зриву реконструкції стратегічного для міста об’єкту. Ці чутки Андрій Райкович заперечив, і переконав, що арці бути.

- Ми наразі ведемо перемовини з ПрАТ «Укрзалізниця» адміністративною мовою. Так починаються усі переговорні процеси, - розповів міський голова. –  Хочу звернути увагу, що це на території міста знаходиться важливий для нас об’єкт інфраструктури і залізнична колія прокладена територією нашого міста. Тож, як громада ми маємо додаткові важелі впливу на прийняття рішення в інтересах міста. А тому, попри  деякі складнощі, будівництво Арки триває, і буде завершено в обов’язковому порядку!

 

Нагадаємо: «Укрзалізниця» виставляє нашому місту вже третій розрахунок збитків, які нібито понесе через зміну руху потягів під час робіт з монтажу транспортної арки на Ельворті – щоразу з більшими сумами.

Прочитано: 501 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C