Поиск

Повідомлення

Четвер, 25 квітня 2019 10:01

На Кіровоградщині висадили 3000 саджанців дуба (ФОТО)

В урочищі «Оникіївське» висадили близько 3 000 саджанців дуба.

Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Молодий ліс заклали в рамках загальноукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на території Оникіївського лісгоспу.

В акції взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, посадовці, лісівники, громадськість. До озеленення рідного краю долучились й понад 80 учнів шкільних лісництв з обласного центру та Маловисківського району. Спільними зусиллями було висаджено до 3 тисяч саджанців дуба на площі 1 га.

Звертаючись до учасників акції Сергій Кузьменко наголосив, що така подія є надзвичайно важливою у вихованні підростаючого покоління.

«Якщо ми власними руками посадимо дерево, ми будемо шанобливо ставитись до природи, дотримуватись правил поведінки в лісі.Акція спонукає всіх берегти довкілля для майбутніх поколінь».

Як зазначила Наталія Ревенко, за 14 років проведення акціїв ній взяли участь 25 тисяч осіб, половина з яких – учнівська та студентська молодь. За цей час в області створено понад 860 га лісів. Нинішнього року в рамках акції закладено 51 га нових лісів. Упродовж року працівники лісового господарства планують розшири площі лісів на 415 га.

Після висадки дубового лісу найменших учасників акції пригостили солодощами та смачним березовим соком.

саджанців дуба

саджанців дуба

саджанців дуба

саджанців дуба

 

Прочитано: 136 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C