Поиск

Повідомлення

Понеділок, 06 травня 2019 14:03

Під аркою розпочалась заміна інженерних мереж і підготовка до монтажу тунелю (ФОТО)

В обласному центрі рух під Аркою по вулиці Ельворті перекритий: розпочалася заміна інженерних мереж і підготовка до монтажу тунелю.

Як повідомили у прес-службі міськради,  на цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 6 травня.

Сьогодні в обласному центрі розпочали заміну трубопроводів каналізаційного колектора по вулиці Ельворті. 

У зв’язку із виконанням великого обсягу земляних робіт, рух для транспорту під  шляхопроводом перекритий. Фіналом же масштабної реконструкції, за інформацією очільника міста, стане монтаж гофрованого тунелю другої Арки , який почнеться вже 30 травня. Сьогодні ж, для  забезпечення високої пропускної спроможності транспортного сполучення Новомиколаївки з іншими районами міста, продовжаться ремонтні роботи і на Полтавському мосту.

- Я звертаюсь до містян, до власників автомобілів, до всіх водіїв поставитись з розумінням до ситуації, – наголосив міський голова. - Місто ніколи раніше не виконувало подібних робіт. Нам необхідно прокласти нову колекторну систему, технологічно вивірено вибрати грунт із під залізничного насипу і укріпити основу нової Арки. Паралельно залізничники працюватимуть на своїх об'єктах. Необхідно також грамотно розширити дорогу по вулиці Ельворті. І найголовніші  роботи – монтаж гофрованої труби. Терміни виконання робіт дуже стислі. Важкої техніки дуже багато, тому прошу терпіння і порозуміння від усіх.

Андрій Райкович, звертаючись до свого заступника Олександра Мосіна наголосив, що всі заплановані роботи необхідно виконувати ретельно, та з високим рівнем контролю і відповідальності. На об'єкті повинен бути тотальний щодобовий контроль і постійна охорона.

- Журналістів будемо інформувати про хід реконструкції. Ми не маємо права на поверховість і непрофесіоналізм. Хоча, повторюю, з таким завданням будівельники працюватимуть в нашому місці вперше за багато років. Збудуємо Арку— місто скаже нам спасибі.  А зараз — терпіння і робота, - відзначив міський голова.

Разом з тим місто повинне продовжувати якісно ремонтувати дороги та під’їзди до цвинтарів, адже вже розпочалися поминальні дні, тому на кладовищах повинно бути більше техніки, яка вивозить сміття. А пасажирський транспорт в напрямку міських цвинтарів, на думку міського голови, має працювати з меншим інтервалом, щоб люди могли комфортно дістатися до місць поховань.

рух під Аркою

рух під Аркою

Прочитано: 315 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C