Поиск

Повідомлення

Понеділок, 10 червня 2019 15:38

Райкович назвав темп ремонт доріг в обласному центрі саботажем

Саботажем назвав міський голова Андрій Райкович уповільнення темпів поточного ремонту доріг на території обласного центру.

Про це повідомили у прес-службі міськради.

Очільник міста за фактом простою установки ямкового ремонту УЯР доручив провести службове розслідування і підготувати розпорядження про невідповідність займаній посаді відповідальних осіб.

За інформацією представників комунального підприємства «Універсал 2005», дорожній механізм на декілька днів припинив роботи через перебої з постачанням необхідної в технологічному процесі бітумної емульсії. Підприємство, що її виготовляє, тимчасово припинило роботу. Андрій Райкович звернув увагу на необхідність відповідально ставитися до вибору поставщика будівельних і ремонтних матеріалів.

- Ми надто повільно працюємо на вкрай критичних ділянках, – наголосив міський голова. - Людей не цікавить чи є матеріал, що робиться на тому підприємстві - їм важливо пересуватись нормальними шляхами і не псувати свої авто. Такий ремонт дорожнього покриття – це дискредитація міської влади. Ми закупили сучасні автобуси і тролейбуси для пасажирських перевезень і вони вимушені їздити по ямах.

Окремо Андрій Райкович звернувся до представників ВКГ ОКВП «Дніпро - Кіровоград» та КП «Теплоенергетик» з вимогою якісніше ремонтувати дороги після аварійних розриттів на інженерних комунікацій, а не займатись окозамилюванням.

Міський голова також поставив завдання керівникам головного управління житлово - комунального господарства міської ради максимально оперативно запустити в роботу нещодавно закуплену сучасну установку нанесення дорожньої розмітки.

Прочитано: 88 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C