Поиск

Повідомлення

Вівторок, 18 червня 2019 15:32

На Театральній площі фінішує автопробіг "Зіркове раллі – 2019"

Справжнє випробування для техніки і людей: «Зіркове раллі – 2019» фінішуватиме на Театральній площі в обласному центрі.

Про це йдеться на сайті міськради.

Із особливостями історичного раллі та програмою перебування його учасників в нашому місті ознайомили  начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Колодяжний та власник відомої у місті галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов під час прес-конференції сьогодні, 18 червня.

- Після проведення серйозної краєзнавчої роботи, нам вдалося віднайти архівні документи, які свідчили, що 105 років тому Єлисаветград приймав учасників автомобільних перегонів «Бесарабський автопробіг». Ті перегони розпочиналися і фінішували в Одесі. Традиційно, і сучасне раллі історичних автомобілів  завершувалося в Одесі, - відзначив Микола Цуканов. -  Але завдяки нашій активності, підтримці міського голови Андрія Райковича, історична справедливість відновлена: 12 липня близько 50 екіпажів «Зіркового раллі» фінішуватимуть в нашому місті, на Театральній площі.

Перегони, як спортивні змагання, включатимуть у себе і два місцевих етапи. Перший міський – вулицями обласного центру, другий - дорогами Кіровоградщини, який розпочнеться і закінчиться в обласному центрі, відвідавши Олександрію та Знам'янку.

- Пергони поважних за віком автомобілів є справжнім випробуванням, як для техніки, так і екіпажів, - наголосив  Сергій Колодяжний. – Люди, що займаються реконструкціями історичних автомобілів є справжніми фанатами своєї справи. Вони не тільки утримують транспортні засоби на ходу і в ідеальному стані, а й виступають у формі, яка повністю відповідає часові створення автомобілів. Тож на містян упродовж двох днів очікує справжнє авто фестивальне шоу. Запрошуємо усіх на Театральну площу, де 12 липня о 13.00 розпочнеться фініш Всеукраїнських перегонів, а наступного дня, 13 липня, відбудеться нагородження переможців за сумою трьох етапів змагань.

Міська влада теж готує спеціальний сюрприз для учасників раллі. Ним стане спеціально заснований приз для гонщиків. Але у якій номінації – поки що таємниця, створив інтригу Сергій Колодяжний.

Прочитано: 176 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C