Поиск

Повідомлення

Середа, 26 червня 2019 16:53

В обласному центрі будуть розчищати русло Інгулу

В обласному центрі будуть розчищати русло Інгулу від вулиці Київської до провулку Острівського.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час робочої наради сьогодні, 26 червня, йдеться на сайті міськради.

Станом на теперішній час, виконавчі органи міської ради вже провели необхідні тендерні процедури, тож готові починати очищення річки. Вже від 1 липня на Інгулі стартують роботи по видаленню порослі, аварійних дерев та скошення очерету. Особлива увага буде приділена сміттю, залишеному по собі мешканцями міста після відпочинку: його приберуть на берегах річки і з водного дзеркала.

Як зазначила під час наради начальник сектору екології та природоохоронної діяльності управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міської ради Галина Негода, питання  звільнення природоохоронної зони  від сміття стоїть надзвичайно гостро.

 - Треба просити представників спецінспекції, щоб вони пройшлися по природоохоронним територіям на берегах річки, де смітять люди. На тих, хто не береже природу, треба накладати серйозні стягнення, – переконана Галина Негода.

 

Прочитано: 530 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C