Поиск

Повідомлення

Середа, 31 липня 2019 17:04

В обласному центрі готують до виходу на маршрут ще п'ять тролейбусів-гібридів

П’ять тролейбусів з автономним ходом, які закупила міська рада цьогоріч, готують до виходу на маршрут.

Про це йдеться на сайті міськради.

Про це сьогодні, 31 липня, розповів директор КП «Електротранс» Олександр Луценко. Нові тролейбуси – «гібриди» прибули на базу підприємства і нині проходять необхідну технічну підготовку до роботи на маршрутах, а спеціалісти підприємства вивчають схеми руху нових тролейбусів.

«Гібриди» мають запас автономного ходу до 30 кілометрів. Їх запуск дозволить зробити пасажирські перевезення в місті ще якіснішими. Відродження КП «Електротранс» та закупівля нових великогабаритних автобусів та тролейбусів було і лишається пріоритетним завданням міського голови Андрія Райковича.

З 2015 року, після відродження КП «Електротранс» з’явилося 20 великогабаритних автобусів, 10 автобусів середньої місткості, 20 тролейбусів та 11 тролейбусів з автономним ходом, плюс на підприємстві залишилось 11 старих тролейбусів, які не зупиняються, і продовжують перевозити пасажирів. Закупівлі нової техніки дуже чекали містяни, особливо ті, що мешкають у віддалених мікрорайонах міста, таких як селище Нове, Стара Балашівка, Велика Балка, Завадівка, Катранівка.

- Ми ж були відрізані від світу, – розповіла жителька мікрорайону Велика Балка, пенсіонер Марія Мільченко. – Нам, щоб дістатись в аптеку чи на базар, треба було з маршрутчиками воювати. Нас випихали з маршруток, принижували. Тепер ми почуваємося людьми. Їздимо безкоштовно, спасибі за це міській владі, нам зручно та комфортно.

- Дуже добре, що ці автобуси низькі, і пенсіонерам зручно в них заходити, - поділилась думкою жителька Старої Балашівки Олена. – І інвалідів на візках сюди закочують, і мами з колясочками заходять. Водії завжди той пандус відкривають, допомагають людям заїжджати.

Було створено в обласному центрі й нові маршрути. Від 101-го мікрорайону до залізничного вокзалу тепер курсує тролейбус з автономним ходом №5. Він проїжджає по вулиці Яновського, саме там, де ще за радянських часів планували збудувати тролейбусну лінію, але справа до цього так і не дійшла. Тепер тролейбуси тут курсують, але вже сучасні автономні. Що стосується тролейбусних ліній, то їх, за словами Олександра Луценка, за три останніх роки замінили майже 17 кілометрів.

- Роботу по заміні тролейбусних ліній у місті не проводили ще з 1968 – го року, – повідомив Олександр Луценко. – А ми її розпочали і продовжуємо. Роботу виконали на вулиці Короленка, по Полтавському мосту, на вулиці Шевченка. Тепер не переживаємо за обриви тролейбусних ліній в цих місцях.

Прочитано: 521 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C