Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 02 серпня 2019 15:43

Проект "Арка": робітники завершили облицювання верхнього порталу (ФОТО)

Реконструкція проїжджої частини вулиці Ельворті з облаштуванням другої арки планомірно і у високому темпі втілюється у життя. Будівельники вже завершили облаштовувати шлакоблоком один з порталів транспортного тунелю в залізничному насипі.

Про це йдеться на сайті міськради.

Сьогодні, 2 серпня, заступник міського голови Олександр Мосін та начальник управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь проінспектували перебіг реконструкції Арки та якість виконання робіт.

Одночасно, по вулиці Ельворті триває заміна каналізаційного колектора. Нові сучасні та надійні пластикові труби вкладають, засипають піском і для ущільнення  заливають водою, потім утрамбовують віброплитою, аби покриття було максимальної щільності та роблять зворотну засипку землі.

Працюють і над самою конструкцією Арки. Її фасад, з боку Новомиколаївки вже облицювали шлакоблоками. Тепер будівельники готуються бетонувати верхню частину зведеного порталу. Портал, з боку заводу «Червона зірка» вже теж почали викладати шлакоблоком. Облаштовують і отвір між арками – його закладають бутом.

Зовсім незабаром, після заміни колектора, будівельники почнуть готувати дорогу під асфальтування.

арка

арка

арка

Прочитано: 982 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C