Поиск

Повідомлення

Середа, 21 серпня 2019 15:06

Ремонт пориву каналізації на Кущівці може тривати до трьох днів

Сьогодні, 21 серпня, у міській раді відбулося позачергове  засідання міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

Про це йдеться на сайті міськради

Комісія розглянула ситуацію, що склалася по вулиці Херсонській після пориву магістральної каналізаційної мережі діаметром 1000 міліметрів та виробила план заходів з ліквідації  наслідків аварії.

За інформацією директора ВКГ Валентини Давидчук, у мікpopайoні Кущівка пo вулиці Хеpсoнській, 51-53, сталoся пoшкoдження каналізаційнoгo напopнoгo. Бpигада OКВП «Дніпpo-Кіpoвoгpад» пpoвела poбoти пo відключенню аваpійнoї ділянки. Водопостачання мікрорайону здійснювалось в штатному режимі.

Через порив каналізаційного колектору в мікрорайоні затопило вулицю Херсонську та провулок Акімовський. Підрозділ Державної служби з надзвичайних ситуацій надав допомогу по відкачуванню каналізаційних вод з території присадибних ділянок, що зазнали підтоплення.

- В залежності від характеру пошкодження бетонної каналізаційної труби 1975 року прокладення, що виявиться після обстеження, ремонт може тривати до трьох днів, - відзначила Валентина Давидчук. – Найскладніше буде, якщо причиною аварії стала продовжна тріщина. Тоді доведеться міняти цілу секцію трубопроводу. Поки що каналізаційні стоки перенаправлені  на інший магістральний колектор по вулиці Вознесенській, збудований у 1994 році. Друга магістраль водовідведення повністю справляється з додатковим навантаженням.

Відповідно до прийнятих комісією рішень, OКВП «Дніпpo-Кіpoвoгpад» оперативно приступила до ліквідації наслідків аварійної події та відновлення належного функціонування системи водовідведення. Спеціалісти підприємства надають допомогу  по прибиранню присадибних територій та проїжджої частини мікрорайону Кущівка.

Управлінню Держпродспоживслужби в обласному центрі спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради забезпечують моніторинг санітарно-епідеміологічного стану в районі виникнення аварійної події.

Прочитано: 124 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C