Поиск

Повідомлення

Четвер, 12 вересня 2019 16:37

У Івано-Франківську запускають навчання за системою, розробленою кіровоградськими програмістами

Громадська організація Інша освіта (Івано-Франківськ) стала партнером соціального проекту "Школа програмування Ш++" для впровадження унікальної системи навчання за методикою peer-to-peer.

Суть цієї методики полягає у навчанні без залучення викладачів з поєднанням онлайн і офлайн складової. Для її реалізації команда проекту "Школа програмування Ш++", який реалізується молодіжною громадською організацією KOWO вже другий рік в обласному центрі Кіровоградщини, створила портал з навчальними матеріалами, чітко розробленою системою сповіщень та відстеженням успішності користувачів.

Впродовж майже двох років роботи системи у нашому місті студентами стали 163 людини, пройшли курс від початку до кінця майже половина від загального числа. Більше 50% тих, хто вступили на навчання, починають працювати у сфері ІТ.

Навчання у Школі програмування Ш++ є безкоштовним, так само як це буде і у Івано-Франківську (це одна з основних умов цього формату навчання).

Ще однією особливістю цього формату є поєднання онлайн та офлайн складової (студенти мають дві зустрічі на тиждень, але можуть провести їх у онлайн форматі за потреби). Засвоєння навчального матеріалу відбувається самостійно. Студенти перевіряють домашні завдання (проводять ревью) і оцінюють їх також самостійно (кожного тижня система підбирає відповідну кількість людей для перевірки коду один одному).

 

Прочитано: 217 разів

Медіа

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C