Поиск

Повідомлення

Четвер, 07 листопада 2019 13:54

На Кіровоградщині будують амбулаторію (ФОТО)

На Кіровоградщині триває будівництво Капітанівської амбулаторії.

Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Вже споруджено фундамент, змонтовано мережі водопостачання та водовідведення, здійснено бетонування підлоги. Будівельники розпочали зводити стіни майбутньої амбулаторії

Перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор та начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Кирилюк проінспектували хід будівельних робіт, з підрядником обговорили графіки виконання робіт.

Будівельники планують в короткі строки звести стіни будівлі та перекрити їх плитами, доки погодні умови дозволяють працюють максимально швидко. Кошторис проекту становить 8 млн. грн. з яких 7,2 млн. грн. кошти державного бюджету, 0,8 млн. грн. кошти районного бюджету.

Нагадаємо, що у рамках другої черги будівництва лікарських амбулаторій, в області заплановано звести ще чотири амбулаторії за типовим проектом: в Пантаївці, , Іванівці (Новоукраїнський район), Новому Стародубі (Петрівський район) та, власне, в Капітанівці (Новомиргородський район).

У рамках першої черги в Кіровоградській області було відкрито 18 сільських лікарських амбулаторій.

Щодо будівництва амбулаторій в Іванівці та в Новому Стародубі, то, за інформацією управління капітального будівництва ОДА, сьогодні в Антимонопольному комітету розглядатиметься скарга стосовно результатів тендерів по Іванівці, завтра по Новому Стародубі.

Прочитано: 112 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C