Поиск

Повідомлення

Понеділок, 11 листопада 2019 15:18

На Кіровоградщині представили нового очільника ОДА

Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив громаді Кіровоградщини новопризначеного голову обласної держаної адміністрації Андрія Балоня.

Про це повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОДА,

У представленні взяли участь народні депутати України, керівництво та депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України в області, голови РДА та райрад, міські голови міст обласного значення, голови ОТГ, керівники підприємств, представники громадськості.

Характеризуючи нового керівника області, Сергій Трофімов відзначив, що Президент довірив область ефективному та досвідченому фахівцю з вольовим характером.

Сергій Трофімов вручив голові Кіровоградської облдержадміністрації Указ Президента з посвідченням і побажав успіхів на новій посаді.

Він закликав громаду і депутатський корпус області підтримати Андрія Балоня, продемонструвавши у подальшому злагоджену командну роботу на благо Кіровоградщини.

«Знаю, що Кіровоградщина – це край великих можливостей з ресурсами та людським потенціалом для її розвитку», - підкреслив перший заступник голови Офісу Президента.

Андрій Балонь подякував Главі держави та його команді за довіру.

"Хочу запевнити вас, що в повній мірі розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по-інакшому, звучала по-новому, як того вимагає час. Розумію і те, що самому мені не впоратися, тому я готовий до широкої публічної комунікації з вами, щоб ми могли давати додану вартість цьому регіону", - наголосив голова облдержадміністрації.

Новий очільник ОДА підкреслив, що разом із командою продовжуватиме в регіоні вкрай важливі реформи, розпочаті Президентом і Урядом у всіх сферах суспільного життя. Керівник облдержадміністрації також повідомив, що особливу увагу приділятиме створенню нових робочих місць, більш якісному адмініструванню податків, створенню інвестиційної привабливості регіону та підвищенню рівня заробітної плати в області.

"Усі ці кроки важливі лише в єдності. Хочу згадати слова класика: "в єдності – сила народу". Закликаю вас не повторювати трагічних сторінок в історії України, які призводять до руїни та інших трагічних наслідків, - наголосив Андрій Балонь. – Особливі слова подяки хочу сказати нашим воїнам, які зараз на передовій захищають нас і нашу Україну, і тим, які віддали своє життя або здоров'я задля того, щоб ми жили в незалежній процвітаючій європейській державі".

Прочитано: 480 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C