Поиск

Середа, 26 лютого 2020 13:34

Підприємства Кіровоградщини відвідав німецький експерт у сфері дуальної освіти (ФОТО)

Вчора, 25 лютого, в рамках тритижневого візиту на Кіровоградщину представник Служби старших експертів Німеччини у сфері дуальної освіти Ральф Вільгельмі відвідав заводи «Гідросила» та «Ельворті».

Про це повідомили у пресслужбі Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців.

Підприємства вже сьогодні співпрацюють за дуальною системою із закладами вищої та професійно-технічної освіти – Економіко-технологічним інститутом ім. Роберта Ельворті та Центральноукраїнським вищим професійним училищем ім. Миколи Федоровського. 

Проєкт реалізовується за сприяння Федерації роботодавців України та Кіровоградської обласної адміністрації, на його меті стоїть вдосконалення співпраці між підприємствами та навчальними закладами у рамках дуальної освіти. 

Довідково:

Служба старших експертів — громадська організація, яка з 1983 року відправляє спеціалістів для реалізації проектів та передачі досвіду в інші країни на волонтерських засадах. Спiвзасновниками SES є Федеральний союз нiмецької промисловостi, Федеральне об'єднання союзiв роботодавцiв Нiмеччини, Торгово-промислова палата Нiмеччини, Центральний союз ремiсникiв Нiмеччини.

Ральф Вільгельмі протягом 35 років працював в області професійної дуальної системи навчання за технічними спеціальностями, брав участь в розробці концепції навчання за напрямом технологія автоматизації в землі Рейнланд-Пфальц, оцінюванні якості підготовки фахівців за дуальною формою в сфері промислової механіки і мехатроніки при Торгово-промисловій палаті Кобленця (Німеччина). 

В рамках співпраці підприємств Кіровоградської області та місцевих закладів професійної (професійно-технічної) освіти зі Службою старших експертів (SES) Німеччини відбудеться ряд заходів, у ході яких експерт надасть інформацію щодо системи дуальної освіти та особливостей професійної дуальної освіти в Німеччині, взаємодії закладів освіти та бізнесу тощо.

Прочитано: 830 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова