Поиск

Повідомлення

Середа, 25 березня 2020 10:08

До обласного центру надійшли апарати для штучної вентиляції легень (ФОТО)

У Центральну міську лікарню обласного центру надійшли апарати інтенсивної вентиляції легень. 

Про це йдеться на сайті міськради.

Вчора, 24 березня, їх почали встановлювати в закладі, визначеному базовим у протидії небезпечній хворобі на території обласного центру.

За інформацією начальниці управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, кожен апарат постачається у комплекті з кисневим концентратором. Вартість всього обладнання — майже 1, 200 мільйона гривень: їх виділили з міського бюджету.

- У Кропивницькому на сьогодні не зареєстровано випадків коронавірусу, але ми розуміємо, що від нашої готовності працювати в умовах спалаху хвороби залежать життя містян. Це – принципова позиція міського голови Андрія Райковича, тому навчання персоналу і підготовка медичного обладнання відбуваються активно, - наголосила Оксана Макарук. - Готуємо як медиків, так і матеріально — технічну базу. До сьогоднішнього дня  лікарня мала три апарати штучної вентиляції легень, і цього медикам вистачало для роботи. Але, враховуючи, як швидко COVID 19 розповсюджується країнами світу, ми вирішили підсилити можливості лікарні, і в терміновому порядку закупили три додаткових апарати штучної вентиляції легень. Ці апарати — корейського виробника. Вони підходять  для лікування як дітей, так і дорослих і, у разі потреби, вже можуть використовуватися для надання допомоги пацієнтам лікарні.

Продовжують надходити до Центральної міської лікарні і засоби індивідуального захисту. Як повідомила Оксана Макарук, для медичних працівників, які працюватимуть із хворими на коронавірусну інфекцію, замовили понад 100 комплектів одноразового одягу та 70 — багаторазового використання.

 

Нагадаємо: Кіровоградщина отримала з Китаю перший транш тестів для визначення коронавірусу, а для медичних працівників обласного центру замовили жовті пов'язки, щоб водії могли їх ідентифікувати і підвезти на роботу.

апарати

Прочитано: 305 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C