Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Середа, 29 липня 2020 12:58

В обласному центрі вшанували пам’ять спецпризначенців 3-го окремого полку ім. Святослава Хороброго

Сьогодні, 29 липня, в обласному центрі вшанували пам’ять загиблих воїнів 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго, які потрапили до ворожої засідки під час операції 2014 року з порятунку екіпажу літака СУ 25, збитого терористами.

Про це йдеться на сайті міськради.

Панахиду за Героями – спецпризначенцями, що знайшли свій останні спочинок на Алеї Почесних воїнських поховань  Рівнянського кладовища відслужив єпископ Православної Церкви України Марк. У жалобній церемонії взяв участь заступник міського голови обласного центру Олександр Мосін.

Живі квіти від містян, бойових побратимів воїнів лягли цього дня до могил Тараса Карпи, Олексія Глобенка, Андрія Шершня, Сергія Гришина та Романа Рикалова.

Цього дня також за місцями поховань відслужили панахиди за полковником Сергієм Лисенком у Коломиї, Івано-Франківської області, сержантом Анатолієм  Бузуляком у Іванівці, Кропивницького району Кіровоградської області, капітаном Кирилом Андреєнком у Львові, старшим сержантом Левом Панковим у Малій Висці, Кіровоградської області та солдатом Ярославом Шимчиком у Гайвороні, Кіровоградської області.

Святослава Хороброго

Святослава Хороброго2

Святослава Хороброго3

Прочитано: 316 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград