Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Вівторок, 04 серпня 2020 11:48

В обласному центрі першокласники із багатодітних родин безкоштовно отримають шкільні портфелі

В обласному центрі першокласники з багатодітних сімей, у яких виховується четверо і більше дітей, отримають від міської влади свої перші у житті портфелі з необхідним набором шкільних аксесуарів. 

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

- Відповідно до реалізації заходів Міської програми підтримки сімей на 2018 – 2020 роки, ми запланували вручення шкільних ранців з усіма необхідними канцелярським приладдям, - відзначила заступник начальника управління Катерина Черкасська. -

Наразі в обласному центрі мешкають 1028 багатодітних сімей, в яких виховується 3394 дитини. До складу багатодітної родини включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах до їх закінчення, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

З питань отримання портфелів просимо звертатися до управління молоді та спорту міської ради за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кімната 313. Довідки можна отримати за телефоном: (0522) 35 83 11, 35 83 12 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано: 235 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград