Поиск

П'ятниця, 21 серпня 2020 14:11

В обласному центрі відкрили меморіальну дошку Володимиру Яринічу (ФОТО)

В обласному центрі, на території онкодиспансеру, відкрили меморіальну дошку заслуженому лікареві України, Почесному громадянину міста Володимиру Яринічу.

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

Володимир Яриніч був ініціатором впровадження нової комплексної методики лікування раку шлунку, мав вищу кваліфікаційну категорію лікаря хірурга - онколога та вищу категорію по організації охорони здоров'я. З 1974 року очолював обласний онкологічний диспансер, був його багаторічним керівником. Сьогодні на стінах закладу з“явилась меморіальна дошка, в пам“ять про Володимира Яриніча. Першими квіти до неї поклали міський голова Андрій Райкович та син видатного лікаря, генеральний директор обласного клінічного онкологічного центру Костянтин Яриніч.

- Володимир Іларіонович був моїм другом. Справжнім другом. А в таких речах посади, заслуги, почесті завжди на другому плані. Головне — знати, що коли тобі важко, є людина, яка без зайвих слів допоможе і зрозуміє, - зауважив міський голова. - Саме так ми дружили. Він був лікар за покликанням. Міцний організатор. І цей диспансер йому теж, як пам1ятник. А ще - врятовані людські життя. І когорта надійних послідовників. Світла, добра пам“ять про мого друга завжди зі мною. Його пам“ятатиме місто. Його не забудуть люди.

Нагадаємо: Володимир Яриніч відійшов у вічність 8 жовтня, на 79-му році життя.

 

Прочитано: 925 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова