Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Понеділок, 14 вересня 2020 10:50

В обласному центрі готуються до святкування дня міста

Сьогодні, 14 вересня, під час апаратної наради, міський голова Андрій Райкович загострив увагу керівників виконавчих органів та директорів комунальних підприємств на важливості посиленої підготовки до 19 вересня, коли в обласному центрі святкуватимуть день міста.

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

- Звертаюсь до усіх керівників комунальних підрозділів і до керівників виконавчих органів з вимогою завершити підготовку до суботи з посиленою енергією і з поправкою на карантин, - наголосив міський голова.

Андрій Райкович закликав ТОВ “Екостайл” також долучитись до підготовки Дня міста додатковими рейсами техніки, що вивозить сміття. Допускати перенакопичення нині недопустимо, переконаний міський голова.

- Керівники районів, через квартальних комунікуйте з приватним сектором, адже і у віддалених районах, особливо, де місця збору сміття, повинен бути порядок. Зараз період, коли випадає багато листя, його треба збирати, а не палити, починайте проводити роз’яснювальну роботу, - акцентував очільник міста. - Управління ЖКГ, необхідно на майбутнє, а це значить вже зараз подумати, як огородити ці майданчики, яким має бути алгоритм, правила збору сміття з приватного сектора.

Прочитано: 82 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград