Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Понеділок, 14 вересня 2020 16:57

На Кіровоградщині створять Центр надання допомоги жертвам домашнього насильства

Сьогодні,14 вересня, у міській раді обласного центру відбулося засідання робочої групи з вивчення питання щодо створення Центру надання допомоги жертвам домашнього насильства.

Про це йдеться на сайті міськради.

У складі робочої групи – депутатки міської ради, представники виконавчих органів та керівниці громадських організацій нашого міста.

Тільки у І півріччі 2020 року від громадян міста надійшло 402 звернення щодо насильства в сім’ї поліцією винесено 88 термінових заборонних приписів, - відзначив директор міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський

Думка учасників робочої групи була одностайною: Центр, в якому надаватимуть допомогу жінкам і чоловікам, що постраждали від насильства, дітям і підліткам, які стали свідками скоєння насильства, та іншим членам сім'ї, які потребують допомоги, потрібен нашому місту.

- Більш того, нам необхідно не тільки надавати захист постраждалим від домашнього насильства, а й працювати з кривдниками, застосовуючи корекційні програми,- наголосив Олег Краснокутський.

Члени робочої групи обговорили Положення про Центр надання допомоги жертвам домашнього насильства та погодили порядок винесення на розгляд сесії проекту рішення про його створення.

Прочитано: 97 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград