Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Середа, 16 вересня 2020 08:35

Молодь ініціювала прибирання скверу "Центральний" (ФОТО)

Вчора, 15 вересня, небайдужі містяни, серед яких переважала молодь, зібралися в Центральному сквері для участі в екологічній акції.

Про це йдеться на сайті міськради.

Учасники акції  з віниками, граблями, фарбою та плакатами заполонили алеї скверу, щоб навести лад у центрі напередодні Дня міста. Допомогли їм впорядковувати територію і міський голова Андрій Райкович разом із т.в.о. свого заступника Сергієм Колодяжним.

 

Андрій Райкович активно включився у роботу. Разом з молоддю взявся фарбувати дошку оголошень.

- Це правильна ініціатива молоді і я залюбки її підтримую, - поділився міський голова. -  Ми неодноразово запрошували орендарів скверу до співпраці. Просили навести тут порядок, проте - безрезультатно. Тому й самі взялися порядкувати. Думаю, що такий крок молоді – це попередження орендарям, а від міської влади можна вважати вони отримали «жовту картку». Якщо не схаменуться і не почнуть  нормально господарювати – повернемо сквер через судові процеси, як це і робиться в цивілізованому світі, до комунальної власності. А орендарі добре розуміють, що сьогодні міська влада уміє і знає як відстоювати права громади та повертати громадське майно.

Юридичне управління міської ради вже готує відповідний судовий позов з метою розірвання договору з неефективним орендарем і повернення скверу громаді міста.

прибирання

прибирання3

прибирання7

Прочитано: 351 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград