Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Понеділок, 12 жовтня 2020 15:04

"Ми обов’язково реанімуємо Балашівську промзону", – Райкович

Балашівська промислова зона має важливе значення у соціально – економічному розвитку обласного центру. У цьому переконаний міський голова Андрій Райкович, а розвиток цієї території обласного центру буде пріоритетним у діяльності міської ради наступного, 2021 року.

Як повідомили у пресслужбі міськради, плани розвитку Балашівської промзони очільник міста озвучив сьогодні, 10 жовтня, під час спілкування з містянами в рамках своєї звітної кампанії перед громадою за результатами своєї п’ятирічної діяльності.

Ця територія, за словами міського голови, має потужний промисловий потенціал, адже там розташована низка промислових і транспортних  підприємств, баз, складів. Проте під’їзди до промзони ускладнені відсутністю якісних доріг з нормальним асфальтовим покриттям, які б витримували рух вантажних автомобілів. У планах Андрія Райковича - реанімувати інвестиційно привабливу для міста територію.

- Ці дороги зруйнували вантажні машини і ніхто їх довгий час не ремонтував, - зазначив Андрій Райкович. - Ми обов’язково реанімуємо Балашівську промзону, вона дасть нам нові робочі місця. А потім, що важливо, - захистимо покриття відремонтованих доріг. Це буде одним із першочерговим завдань для комунальних служб і патрульної поліції.

За п’ять років у в обласномму центрі капітально відремонтували 38 магістральних доріг, що дало можливість відкрити декілька маршрутів пасажирського транспорту. Мешканці міста дали позитивну оцінку діяльності міського голови  щодо розвитку дорожньо – транспортної інфраструктури міста і висловили сподівання, що ця робота буде наполегливо продовжена.

Прочитано: 189 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград