Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Четвер, 15 жовтня 2020 17:00

В обласний центр прибули шість сучасних тролейбусів з автономним ходом

В обласний центр прибули вже шість із десяти  нових сучасних тролейбусів з автономним ходом: перші - поїдуть на селище Нове. 

Про це сьогодні, 15 жовтня, повідомив міський голова Андрій Райкович.

В обласному центрі гостро стоїть необхідність підсилити інтенсивність транспортного обслуговування деяких віддалених мікрорайонів міста новим комунальним транспортом. Наприклад, мешканці селища Нового, через карантинні обмеження та вимогу Кабінету Міністрів України здійснювати перевезення пасажирів виключно на сидячих місцях, змушені годинами стояти в чергах, аби дістатись до центру міста, чи назад додому.

- Ми працюємо над тим, щоб людям було зручно і комфортно жити у місті, - наголосив Андрій Райкович. - Я знаю, як останнім часом було складно здійснити поїздку громадським транспортом. Саме тому ми вирішили підсилити КП “Електротранс” новою технікою. Переконаний, це значною мірою зніме напругу в питаннях перевезення містян.

Нові тролейбуси мають голосовий супровід для незрячих людей, інформаційні таблички у салоні дублюються шрифтом Брайля, транспорт облаштований і пандусом для людей, що мають обмежені фізичні можливості. Загалом, розвиток транспортної мережі міста був і залишається одним з пріоритетних завдань міського голови Андрія Райковича. І ця програма успішно втілюється в життя: в обласному центрі сучасний пасажирський транспорт виїхав на десять нових автобусних та тролейбусних маршрутів. Автобуси №№ 46, 104 А, 116, 118, 123, 103, 130 і тролейбуси №№ 5, 7 і 8 виконують значний обсяг пасажирських перевезень і користуються популярністю у містян.

Прочитано: 624 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград