Поиск

П'ятниця, 16 жовтня 2020 18:29

Найбільша річкова баржа в Україні прибула на Кіровоградщину (ФОТО)

Сьогодні, 16 жовтня, до Світловодського річкового терміналу прибула найбільша річкова баржа в Україні. Несамохідне судно належить холдингу «Агровіста».

Про це повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОДА.

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко в своєму вітальному слові зазначив, що знову на Світловодському річковому терміналі відбувається історична подія: перша сталася у 2012 році, коли розпочалося будівництво терміналу, а друга – сьогодні.

«Попри складний рік для аграріїв, попри коронакризу, ми бачимо, як один із головних секторів економіки Кіровоградщини – сільське господарство – розвивається і в нього інвестують. Вітаю «АгроВіста» з реалізацією такого масштабного проекту, довжиною в 128 метрів», - наголосив Андрій Назаренко.

Сума інвестицій у реалізацію проекту становить близько 5 млн. доларів.

Баржа є найбільшою на Дніпрі, з потужністю одночасного зберігання зернових 94,0 тис. тонн.

Будівництво нової баржі є продовженням реалізації стратегії холдингу «АгроВіста» з метою розвитку власної логістики річками України в глибоководні порти. Після двох років роботи пілотного проекту з двома буксирами і чотирма баржами, холдинг зробив новий крок – замовив будівництво найбільшої за своїми характеристиками баржі на річках України.

Будували баржу українські підприємства "Дунайсудосервіс" та "Дунайсудноремонт". Кожен із заводів збирав половину баржі, щоб потім зістикувати і здійснювати подальші етапи будівництва. Роботи тривали 7 місяців.

агро

віста

Прочитано: 1764 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова