Поиск

Четвер, 22 жовтня 2020 15:06

На Кіровоградщині 3620 правоохоронців чергуватимуть під час виборів

На Кіровоградщині понад 3620 правоохоронців забезпечуватимуть правопорядок під час проведення місцевих виборів .

Про це повідомив начальник поліції Кіровоградської області Роман Козьяков під час пресконференції.

«Загалом до забезпечення публічної безпеки і порядку у ході проведення виборів задіяно 3620 правоохоронців, із них 1967 поліцейських, а також представники Національної гвардії України, управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області та курсанти закладів вищої освіти МВС України», - зазначив керівник обласного главку відомства.

На території області сформовано 907 дільничних виборчих комісій і 56 територіальних виборчих комісій. Із сьогоднішнього дня голови 189 ДВК вже отримали виборчі бюлетені і у супроводі поліцейських транспортують їх на дільниці.

«Нагадаю, що у жовтні, з ініціативи керівництва МВС та Нацполіції України, поліцейськими спільно з нацгвардійцями та рятувальниками були проведенні тактико-спеціальні навчання з відпрацювання алгоритму дій правоохоронців щодо забезпечення правопорядку та реагування на виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення виборів.

Із 12 жовтня ситуаційний центр поліції області працює у посиленому режимі, у день проведення голосування до його роботи буде залучено представників Національної гвардії та Державної служби з надзвичайних ситуацій для координації спільних заходів і всебічного реагування на всі події, пов’язані з виборчим процесом», - наголосив Роман Козьяков.

Крім того, у день виборів на території області працюватимуть посилені слідчо-оперативні групи та марштури патрулювання нарядів поліції будуть наближені до дільниць.

«Закликаю усіх громадян дотримуватися виборчого законодавства, щоб вибори на Кіровоградщині відбулися чесно і прозоро», - підсумував керівник поліції області.

Нагадаємо: на Кіровоградщині 200 виборців перереєстрували за іншою адресою без їхнього відома

Прочитано: 652 разів

Медіа

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова