Поиск

Середа, 18 листопада 2020 15:29

Вибори в ЦНТУ: чого очікують від нового ректора (ВІДЕО)

Сьогодні, 18 листопада, у Центральноукраїнському національному технічному університеті проходили вибори ректора.

Що думають про вибори та чого очікують від нового ректора працівники та студенти ЗВО – дивіться відео.

Голосування відбувалось з 9.00 до 15.00 на трьох дільницях: у ЦНТУ, а також у Кропивницькому інженерному фаховому коледжі ЦНТУ та у Світловодському політехнічному фаховому коледжі ЦНТУ. 

Після виборів  один з найбільших ЗВО Кіровоградщини отримає нового ректора, проте чи зміниться в ЦНТУ щось насправді, буде зрозуміло тільки після оприлюднення остаточних результатів голосування. Свою кандидатуру Михайло Черновол, який очолював ЦНТУ (раніше – КІСМ, КНТУ) протягом 24-х років, зняв напередодні голосування – відповідну постанову прийняли на засіданні оргкомітету з проведення виборів 16 листопада. 

Як ми вже повідомляли раніше, 70-річний чинний ректор бачить на своїй посаді 66-річного проректора ЗВО Володимира Кропівного. У коментарі місцевому виданню "DOZOR" Михайло Черновол зазначав, що Володимир Кропівний працює проректором майже весь час каденцій чинного ректора.

Зазначимо, що вже протягом довгого часу ЦНТУ чи не щороку опиняється в центрі корупційних скандалів. Роботодавці Кіровоградської області неодноразово заявляли, що техуніверситет деградує, а після сесії у грудні навчальний процес у ЗВО зупиняється аж до березня.  Студенти та викладачі вишу говорять у засобах масової інформації та в соцмережах про падіння якості підготовки інженерних фахівців, системні побори, продаж дипломів та дисертацій, які нібито мають місце в університеті, імітацію навчального процесу, нецільове використання бюджетних коштів тощо.

 

Прочитано: 2047 разів

Медіа

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова