Поиск

Середа, 18 листопада 2020 17:35

На посаду ректора ЦНТУ обрали 66-річного Володимира Кропівного

Сьогодні, 18 листопада, у Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулись вибори ректора, на яких переміг 66-річний Володимир Кропівний.

Офіційні результати виборів базуватимуться на протоколах із «мокрими» печатками усіх трьох дільниць, йдеться на сайті ЦНТУ, нині є два протоколи із «мокрими» печатками та електронний протокол дільниці у Світловодську.

У виборах ректора ЦНТУ взяло участь 545 виборців із 579 працівників та студентів ЗВО, які мали таку можливість: них 324 голоси отримав перший проректор.

 

Кропівний Володимир Миколайович – перший проректор ЦНТУ, завідувач кафедри матеріалознавства та ливарного виробництва, кандидат технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України.

Згідно з е-декларацією 2019 року, володіє будинком (216 м2) та земельною ділянкою (1000 м2). Дружина – Кропівна Альона Володимирівна, яка також викладає у ЦНТУ, має дві квартири (43 м2 та 54 м2) та автівку – «Renault Fluence». За 2019 рік подружжя заробило понад 603 тис грн.

Як повідомляло місцеве видання «Україна-центр», дружині проректора одного з найбільших державних ЗВО Кіровоградщини нереально скласти дисципліну без хабаря:

– Есть преподаватели, у которых вообще нельзя сдать без денег?

– Есть [фамилия], к примеру. Жена проректора, – пише видання

Інсайдерські джерела порталу Elisavet.UA зазначають, що мова йде саме про Альону Володимирівну.

Зазначимо, що вже протягом довгого часу ЦНТУ чи не щороку опиняється в центрі корупційних скандалів. Роботодавці Кіровоградської області оприлюднили відкрите звернення до колективу ЦНТУ, в якому закликали дати можливість новому поколінню менеджерів розпочати рух у напрямку розвитку технічної освіти на Кіровоградщині:

Можемо обґрунтовано говорити про ознаки та випадки корупції. Про те, що значна кількість студентів денної форми системно не бере участь у навчальному процесі. Про невідповідність навчальних програм потребам ринку праці та сучасного наукоємного виробництва.

Ми впевнені, що університет, який у минулі часи випустив чимало успішних фахівців різних галузей економіки, сьогодні переживає занепад, і потребує радикальних змін.

Ми також упевнені в тому, що жоден з представників вищого керівництва університету останніх десятиліть, коли й склалася ця тенденція, не здатен стати провідником таких змін, – зокрема йдеться у тексті документу.

Прочитано: 1630 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова