Поиск

Вівторок, 12 січня 2021 08:48

Держпродспоживслужба Кіровоградщини готова проводити ПЛР-тестування

Вірусологічний відділ Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби готовий проводити ПЛР-тестування. 

Як повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОДА, обласний лабораторний центр закінчив верифікацію результатів досліджень на відповідність.

«Для проведення досліджень використовуються три приміщення лабораторії: кімната пробопідготовки, кімната виділення та кімната ампліфікації, які укомплектовані необхідним обладнанням. До роботи залучені провідні фахівці вірусологічного відділу», – прокоментував начальник головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук.

Він додав, лабораторія має необхідне обладнання для проведення тестування методом полімеразної ланцюгової реакції, реактиви й тест-системи.

При цьому зауважив, лабораторія не відбирає зразки самостійно, а працює з наданим біоматеріалом.

«Залучення до роботи ще однієї лабораторії дасть можливість розвантажити обласний лабцентр і збільшити кількість тестувань», – наголосив Ігор Бойчук.

Потужність лабораторії до 100 проб на добу.

Нагадаємо раніше очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко доручив розширити можливості проведення ПЛР-тестувань у регіоні.

У жовтні запрацювала ПЛР-лабораторія в обласній лікарні. Її потужність до 50 проб на добу.

Як уже зазначалося, обласний лабцентр у грудні збільшив свої потужності діагностики COVID-19 до півтори тисячі проб на добу.

Прочитано: 188 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова