Поиск

Вівторок, 09 лютого 2021 15:37

В обласному центрі презентували книгу про Єлисаветградський гусарський полк (ФОТО)

Сьогодні, 9 лютого, в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевського презентували видання «Єлисаветградський гусарський полк у наполеонівських війнах початку ХІХ століття».

Авторами нарису стали кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії та права ЦДПУ ім. Винниченка Олександр Чорний та кандидат історичних наук, доцент Олександр Ковальков.

Книга присвячена історії участі Єлисаветградського гусарського полку у війнах Третьої і Четвертої коаліції європейських держав проти Франції, у французько-російській війні 1812 року та закордонних походах 1813-1814 рр.

Книга про наших, про місцеве формування, яке пройшло кілька етапів свого розвитку ще у 1754 році, пройшло свій шлях від Слобідського козацького полку до 3-го Єлисаветградського гусарського, - зазначив Олександр Чорний.

Видання розраховане на широке коло читачів - від науковців, викладачів і студентів історичних факультетів, учителів та дослідників-краєзнавців до людей, які просто цікавляться історією, надруковане у МПП «Антураж А» за фінансової підтримки відомого промисловця і мецената, голови наглядових рад підприємств – «Гідросила Груп» та «Ельворті Груп»  Павла Штутмана.

Чорний Саєнко Ковальков

Чорний

зала

Ковальков

Саєнко

Чорний

Прочитано: 2028 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова