Поиск

П'ятниця, 19 лютого 2021 14:14

В обласному центрі публічно обговорять тарифи на проїзд

  Публічне громадське обговорення перегляду тарифів на проїзд в обласному центрі відбудеться 26 лютого 2021 року.

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

Заходи з публічного громадського обговорення вищеозначених проєктів рішень відбудуться о 9.00 в кімн. 426 міської ради за адресою: вул. Велика Перспективна, буд. 41.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, до участі в заходах допускаються по одному представнику від громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, органів самоорганізації населення, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства.

Пропозиції та зауваження до проєктів рішень, які виносяться на громадське обговорення можуть бути подані в письмовій формі в строк до 25 лютого 2021 року до управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради за адресою: вул. Велика Перспективна, 41 (кімн. № 405), e – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації з питань, що винесені на публічне громадське обговорення, здійснюються за адресою: вул. Велика Перспективна, 41 та за номером телефону 35 83 13, 35 83 14.

Оприлюднення результатів обговорення буде здійснено після 1 березня 2021 року шляхом розміщення відповідної інформації на офіційній сторінці міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

 

 

Прочитано: 393 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова