Поиск

Четвер, 10 червня 2021 08:33

В школах обласного центру планують повністю відмовитись від паперових журналів (ФОТО)

Вчора, 9 червня, в обласному центрі відбувся освітній івент «Кращі практики закладів загальної середньої освіти Кропивницького». Керівники навчальних закладів обласного центру обговорювали кращі напрацювання педагогічних колективів, зокрема таку важливу нині тему, як  цифровізація освітнього процесу.

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

В обласному центрі 38 навчальних закладів вже запровадили електронні журнали та щоденники, а 99% класів в цих закладах активно і систематично працюють в такій системі. Це зручно і для вчителі і для батьків учнів, які у будь-який момент мають можливість перевірити успіхи своєї дитини у навчанні.

- Ми стоїмо на  демократичних засадах, тому кожен заклад обирав зручну для себе платформу, на якій і працює, - відзначила під час спілкування з директорами шкіл начальниця управління освіти Лариса Костенко. -  18 загальноосвітніх шкіл підключилися до платформи «Єдина школа», це 47 % від наших закладів, платформу «Нові знання» використовують у  11 школах,  «Google Classroom» і «Моя школа» обрали по три заклади. Ми маємо можливість всі ці платформи дослідити, випробувати і обрати найефективнішу та найзручнішу в роботі. Власне сьогодні ми й зібрались, щоб вивчити кращі практики і обмінятися досвідом. 

У планах управління освіти - поступова відмова від паперових журналів, їх варто вести в електронному варіанті, акцентувала увагу учасників заходу Лариса Костенко. Поки що обов’язкові онлайн журнали запровадили для початкової школи. Роздруковувати документ можна буде вже по закінченню навчального року, коли ведення класного журналу  буде завершено.

Після обговорення на керівників шкіл очікував тренінг із розробки сучасної стратегії розвитку закладу освіти "Кращі практики стратегій".

школала

Прочитано: 358 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова