Поиск

Четвер, 15 липня 2021 16:37

Попри пандемію «Гідросила» збільшила свої продажі на понад 27%

Попри довготривалу пандемію COVID-19 завод "Гідросила АПМ" у 1-му півріччі 2021 року збільшив продажі продукції на 27,1%. 

Про це повідомили у пресслужбі "Гідросили"

Постачання зросло не тільки традиційним споживачам – Китаю, США, Таїланду, Туреччині, Сінгапуру та іншим країнам, а й з'явились і нові замовники. Найбільший зріст постачання зафіксовано до Таїланду – співпраця з цим ринком збільшилась утричі. 

Окремо варто виділити початок регулярних поставок на новий та перспективний для підприємства ринок Індії, куди продукція постачається переважно на автобетонозмішувачі, – зазначив голова наглядової ради "Гідросила ГРУП" Павло Штутман.

 

Довідково

Сьогодні "Гідросила ГРУП" – найбільший виробник гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем в Східній Європі. Спеціалізується на розробці, виробництві і реалізації шестеренних, аксіально-поршневих і інших гідроприводів для гідросистем тракторів всіх класів, автомобілів, сільськогосподарських, дорожньо-будівельних, комунальних машин. 

Виділення виробництва АПМ в окреме підприємство — "Гідросила АПМ" відбулось у 2009 році. Цього ж року відкрилося регіональне представництво у Шанхаї, після чого потужності українського виробництва збільшувались щорічно.

 

Прочитано: 1736 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова