Поиск

Вівторок, 14 вересня 2021 16:05

На Кіровоградщині збудують 12 нових парків дозвілля

На Кіровоградщині реалізовуватимуть проєкт, який передбачає облаштування парків та скверів в кожній, без виключення об’єднаній територіальній громаді області.

Про це повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОДА.

За видами робіт передбачається реконструкція існуючих парків у 37-ми ОТГ, будівництво нових парків у 12-ти ОТГ. 

8 з поданих проєктів мають виготовлену проектно-кошторисну документацію вартістю 103,718 млн.грн.  16 громад мають сформовану земельну ділянку із окремим кадастровим номером, на якій передбачається облаштування парку або скверу.

За словами директора департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу В’ячеслава Дубровського, серед усіх ТГ Кіровоградщини активно долучилися до участі у проєкті, виявили готовність розвивати даний напрямок та вже передбачають співфінансування в місцевих бюджетах такі території: Гайворонська, Ганнівська, Гурівська, Знам'янська, Катеринівська, Кропивницька, Олександрівська, Олександрійська, Онуфріївська, Тишківська, Суботцівська громади. 

У комплексі із підготовкою до реалізації проєкту парку дозвілля Гайворонська, Гурівська та Знам'янська громади планують розвивати туристично-рекреаційний потенціал.

Прочитано: 728 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова