Поиск

Вівторок, 04 січня 2022 13:54

На Кіровоградщині стартує реєстрація на пробне ЗНО

З 5 по 22 січня проходитиме реєстрація на пробне ЗНО.

Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА Ельза Лещенко.

За її словами, для того, щоб взяти участь у пробному ЗНО необхідно зареєструватися на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість участі в одному тестуванні становить 270 грн. 

Для всіх зареєстрованих будуть створені інформаційні сторінки, на яких після 10 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО та результати проходження тестування. 

Розклад проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році: 

  • 19 березня - з української мови, а також з української мови і літератури; 
  • 26 березня - з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. 

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.Результати тестування з української мови і літератури та з української мови будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників до 25 березня, з інших предметів – до 1 квітня. 

Також Ельза Лещенко зазначила, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів. 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Прочитано: 846 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова