Поиск

Середа, 12 січня 2022 16:35

У Кіровоградській ОДА розповіли про професії, за якими цьогорів відкриють найбільше вакансій

У Кіровоградській облдержадміністрації розповіли про професії, за якими планується відкрити найбільшу кількість вакансій у цьому році 

Заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян під час пресконференції оприлюднив результати форсайт-дослідження щодо прогнозу потреби ринку праці для раціональної підготовки фахівців та робітничих кадрів сьогодні, 12 січня. 

За його словами, Кіровоградщина стала однією з 10 учасників пілотного проекту з вивчння попиту та пропозиції на ринку праці. Дослідження проводилося впродовж 2021 року. 

Згідно з результатами дослідження, серед професій, за якими планується відкрити найбільшу кількість вакансій впродовж наступних 12 місяців наступні: підсобний робітник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів, машиніст (кочегар) котельні, оператор котельні, тракторист, лікар, слюсар-ремонтник, а також робітник фермерського господарства, лаборант хімічного аналізу, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. 

Затребуваними цьогоріч будуть  претенденти на вакансії слюсаря з механоскладальних робіт, столяра, робітника з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, апаратника хімводоочищення, опалювача, дорожнього робітника та сторожа. 

Довідково: 

Проєкт реалізовано державною службою зайнятості в 10 областях країни в рамках програми Європейського Союзу “EU4Skills: кращі навички для сучасної України” для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. Проведено опитування 916 роботодавців щодо професійної структури кадрів, поточних та перспективних потреб у працівниках – 58 великих, 250 середніх, 411 малих підприємств, 197 мікропідприємств та ФОПів, що застосовують найману працю. Кількість робочих місць у опитуваних роботодавців склала більше 68 тисяч (майже 40% від загальної кількості робочих місць). Також проведено опитування 801 випускника закладів професійної освіти шляхом заповнення анкет. 

Ознайомитись з комплексним звітом по Кіровоградській області можна за посиланням.

Прочитано: 589 разів

Коментарі   

0 #1 Алекс Косяков 12.01.2022, 19:01
планується відкрити найбільшу кількість вакансий роботяг , а в облраду вакансии неее а жаль,

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова