Понеділок, 10 липня 2017 15:23

Юні велосипедистки з Кіровоградщини домінували на змаганнях у Переяславі (ФОТО)

Змагання проходили четвертий рік поспіль на спортивній базі "Переяслав".

Про це повідомляє Elisavet.UA з посиланням на "Вісник Переяславщини".

Цього року 7 липня, в рамках змагань з велоспорту на шосе “Хто ти, майбутній Олімпієць?” у Переяславі на старт вийшло 83 велосипедисти-шосейники: 67 юнаків та 16 дівчат 2003-2004 року народження з Київської, Вінницької, Донецької, Житомирської, Кіровоградської, Рівненської, Миколаївської та Чернівецької областей.

Першим видом змагань у якому визначали найшвидших велосипедистів стала гонка критеріум.

Дівчата змагались у на дистанції на 6 кілометрів. Тут найкращий результат показали юні спортсменки із Кіровоградщини, зайнявши всі призові місця.

Хлопці проїхали дистанцію у 10 кіл по одному кілометру і за результатами гонки призові місця посіли спортсмени із Миколаївщини.

Наступного дня у передмісті Переяслава в селі Гребля стартував другий етап змагань.

Дівчата вийшли на старт у 30 кілометровій гонці. Першою на фініш прибула Алла Марущук, другою стала Наталія Нечитайло, третьою фінішувала Ангеліна Філєва (усі Кіровоградська область).

Юнаки змагалися в груповій гонці на 40 кілометрів. Суддівська бригада зафіксувала такі результати: в юнаків переміг Юрій Корзінін з Вінницької області на другому та третьому місцях відповідно Віталій Кость та Максим Вареник (обоє Миколаївська область).

У неділю, 9 липня, відбулася заключна, третя – індивідуальна гонка на 15 кілометрів у юнаків та 10 кілометрів у дівчат. У дівчат найшвидшою, як і у двох попередніх гонках виявилась Алла Марущук з Кіровоградщини, а у юнаків переміг Віталій Кость з Миколаївської області.

В командних змаганнях перемогу здобули велосипедисти із Кіровоградщини. Усім переможцям та призерам були вручені медалі, дипломи та пам’ятні призи, а переможцям та призерам в командних змаганнях – кубки.

Прочитано: 122 разів