Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 06 квітня 2018 16:03

В обласному центрі стартували змагання юних гімнасток "Квітка України"

В обласному центрі проходить другий рік поспіль Всеукраїнський турнір з гімнастики художньої – "Квітка України".

Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

В урочистому відкритті турніру взяв участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Звертаючись до учасників спортивної події, він висловив сподівання, що турнір матиме свою історію і успіх. Юним учасницям змагань керівник області побажав якнайкраще продемонструвати свою майстерність та здобути омріяну перемогу. 

Принагідно голова облдержадміністрації повідомив про зміни, що очікуються ближчим часом у спортивній інфраструктурі області.

"Нинішнього року на Кіровоградщині будуть збудовані десятки мультифункціональних спортивних майданчиків. Нині триває масштабна реконструкція СДЮШОР №2 в обласному центрі, - зазначив Сергій Кузьменко. Він підкреслив, що влада й надалі приділятиме увагу розвитку спорту, аби "діти мали гідні умови для навчання та занять спортом". 

Під час урочистостей грамотами, медалями та подарунками нагороджено гімнасток наймолодшої групи спортсменок, які виступили у перший день змагань.

Загалом у турнірі беруть участь 150 спортсменок у складі 14 команд із 8 регіонів України. Гімнастки змагаються в різних категоріях, починаючи з юнацького розряду і закінчуючи майстрами спорту України.

Квітка України

Квітка України

Квітка України

Квітка України

Квітка України

Квітка України

 

Прочитано: 168 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C