Поиск

Середа, 03 жовтня 2018 14:33

В обласному центрі відкрили міні-футбольне поле на території школи мистецтв (ФОТО)

Спортивний майданчик звели на території Кіровоградського обласного НВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв).

Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Кошти на його спорудження виділено із державного та обласного бюджету в рівних частинах. Загальна вартість проекту - 1,5 мільйон гривень. Зведений майданчик - 12-е за рахунком футбольне поле, що збудовано в області в рамках державної програми, ініційованої Президентом України, та регіонального проекту "Здоров'я наших дітей".

В урочистому відкритті міні-футбольного поля взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

"Вітаю усіх із гарною подією - на Кіровоградщині з'явилося іще одне сучасне футбольне поле. Їх у нас уже 12 і до кінця року ми збудуємо іще 11 таких полів, щоб хлопці і дівчата могли грати в футбол та інші види спорту", - наголосив Сергій Кузьменко. 

Він також підкреслив, що проект з будівництва спортивних майданчиків реалізовано за досить короткий термін. Очільник області подякував усім, хто долучився до його реалізації. 

 

Святкову атмосферу під час урочистостей створили драйвові виступи вихованців гімназії-інтернату.

Традиційно перші символічні удари по м'ячу виконали Сергій Кузьменко та Олександр Чорноіваненко, чим дали старт футбольному матчу між командами студентів факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка та учнями старших класів Кіровоградського обласного комплексу. Вони ж отримали від керівництва області подарунки - набори футбольних м’ячів. 

Подібні спортивні майданчики протягом року відкрито у Добровеличківському, Знам’янському, Маловисківському, Новоукраїнському, Олександрійському, Петрівському, Устинівському районах, а також у Гайвороні, Долинській, Новомиргороді та Олександрії.

Спортивні майданчики є мультифункціональними. На них додаткового можна встановлювати спортивне обладнання для гри у баскетбол та волейбол.

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик

 

Прочитано: 468 разів

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова